Hakkımızda

Metalürji ve Malzeme Mühendisi olan ve Sanayi Makinaları sektöründe çalışan bir mühendisin hikayesi bu aslında.


Tekstil sektörü ile alakalı hiçbir bilgisi olmayan, renkleri ve renkli olmayı seven, güzel enerjinin bulaşıcı olduğuna inanan bir Mühendisin;  “acaba nasıl daha çok insana bu güzel yaşatır ve onlara ne kadar değerli olduklarını hissettirebilirim” kaygısı ile,  sektör arayışım sonucunda en önem verilmeyen fakat birçok yönden hayatımızın kullanım alanı olarak en önemli yerinde olan pijama sektörünü seçmem ve 2020 yılında resmi olarak şirketimi açmam ile serüvenim başladı. Bir gün kendi tasarımlarımı satabileceğim ve birçok insanın hayatına dokunabileceğimi hiç düşünmemiştim. Tek başıma başladığım bu yolda şimdi kocaman bir aile olduk. Sosyal medya sayesinde birçok ülkede ve Türkiye’ de güzel kalplerle buluşmanın keyfini sürerken daha çok kalbe ulaşmayı diliyorum. 

Giyim, sadece giyinmek, örtünmek değildir. Yaşamına stil ve tarz katmaktır. 

Zenadaily; sadece bir pijama markası olmayı bir süre sonra bırakarak birçok alanda tercih edebileceğiniz kıyafetleri üretmek ile yolculuğuna devam etmeye başladı. 

Stil yatakta başlar, mottosuyla başladığımız serüvene hayatın her alanın da kullanabileceğiniz; rahat, şık, modern, kaliteli kumaş parametrelerini yanımıza alarak yeni tasarımlarımızla yola devam ediyoruz.

Her gün yenilenen, sürekli üretmeyi hedef alan ve sizlerin güvenini arttırarak keyifli alışveriş yapmanıza imkan sağlayacak yeni web sitemizi sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Bizi ancak sevgi ayağa kaldıracaktır. Bağımız daim olsun.


#bizekadınolmakyeter.
 
Yükleniyor...